GSMmkd собиранка (22.08.2008 петок) - импресии од собиранката, тука!

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Ддарко, 10 јул 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. .::SCORPION::.

  .::SCORPION::. Познат Член

  Член од:
  28 јул 2008
  Мислења:
  2.690
  Допаѓања:
  104
  Поени од трофеи:
  93
  Ќе има и други поводи, ајде остајте концертот и така за 3 дена ништо не се прави :D
   
 2. Filipp

  Filipp Член

  Член од:
  28 јун 2008
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  не можи собиранка да се прави секој месец....нема да биде интересно...
  собиранка се прави во една година еднаш или двапати...
  најубав повод е роденденот на форумот...
  или пак на пример за нова година....не мора да е дента ама 2/3 дена пред или потоа...
  значи таман работа ако правиме собиранка на сечиј роденден....

  но за тоа има време за дискутирање не е проблем.

  поздрав Филип. :respekt:
   
 3. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  кога планирате да правиме пред новогодишна собиранка? нема уште многу време..
   
 4. Filipp

  Filipp Член

  Член од:
  28 јун 2008
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  Предлагам собиранката да биде во сабота...за да дојдиме и ние што не сме од Скопје
  ...Ако биди во петок кој на сколија од поручек кој на работа...вака сабота сите слободни сме,,,,
   
 5. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Зборев со Бошко на мсн, ми пиша при крај на декември се планира да имаме собиранка ;)
   
 6. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  па еве го први декември сме скоро, ако ја праиме негде во средина на декември не е рано да почнеме да праиме листа на тие што ке дојдат. добродојдени сте сите.
   
 7. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  При крај на декември, а не средина! :)
   
 8. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  абе пеер4иња овојпат и јас се пријавувам :D
   
 9. Filipp

  Filipp Член

  Член од:
  28 јун 2008
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  ха бе лесно ви е вас скопјани...ние што даправиме што сме од другите градови...
  рачунајте дека идам јас на 1 вечер...планирајтеме да спијам негде...хаха
   
 10. vlatko_95

  vlatko_95 Punk rocker

  Член од:
  24 мар 2008
  Мислења:
  1.006
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  63
  Леј ај за Нова Нова година (31 декември) п.с.предлагам а не знам и самиот дали ке идам хаха:rolf:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: