GSM Forum - Апел

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од GoRRaN, 17 ное 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  +1 за гајче.
  А стелт, еден е стелт на кајгана и премногу е.

  Sent from my Nexus 5
   
  На OLI-HAUG и haCk0r им се допаѓа ова.
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Гајче го молам ама не се нафаќа, али ке го ставам чатпат ке среди нешто теми и сл...
  Стар член, со многу знаење и најголем мобил фанатик... греота да не е модератор
   
  На Misko6000, RagingDemon и MacedonianBoy им се допаѓа ова.
 3. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  И јас сум модератор па немам избришано ништо. Не се ни замарам, оти тие што треба да се замараат одамна не се тука. :)

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
 4. dino_bt

  dino_bt Искусен член

  Член од:
  30 дек 2011
  Мислења:
  743
  Допаѓања:
  805
  Поени од трофеи:
  158
  Епа со тој ум, како модератор, на ова тереџе го донесе форумот!
  Шубо ти беше до сега да не преземаш одговорност за нешто шо се заебало под твој надзор!? Добро е шо нешто почна да се трудиш а за vonuz мислам ти е чекор во вистинска насока.
   
 5. naumdb

  naumdb Познат Член

  Член од:
  29 ное 2008
  Мислења:
  596
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  63
  Точно, треба малце повеќе ред на форумов… ама овие работи не треба да се решаваат на теми кои можат да ги видат сите членови. За останатите, не мора на секоја тема да војувате, толку големи стручњаци сте што кога некој ќе побара совет ве нема нигде, да не речам бегате како пичк*ци. Дај малце олабавете, поради ваквите глупости си одат членови кои стварно вредат, и не, не мислам само на овој форум.
   
 6. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Се плашите од Стелт заедно со овој тролот hackor и лажете како скината тинејџерка пред мајка и.
  Та сум делел казнени, та пораки ви праќале незадоволни од Кајгана. Овој другиов имал побрз интернет откако не сум во Телекабел.

  Абе вие сте дно-дна на цела македонска интернет комуна. Вие сте шљамот што на Кајгана го шутнуваат како задња рупа на свиралу пошто на Кајгана има и казнени и бан од тема и свашта, тука ќе се ширите како заразна болест пошто нема кој да ве сотре, ама ќе дојде крај и на тоа. Или на форумот.
   
 7. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Радувај се другар да не палам сеа компјутер и да ти покажам пораки од тебе исто и кога беше форумот булетин со репутации ја пишувам на тема во софтвер дечкото си бараше помош ти ми делиш црвенки хаха само не ми е јасно или па сум ти набил добар комплекс

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На OLI-HAUG и RagingDemon им се допаѓа ова.
 8. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Ете колку си трол и бот и лажеш пошто ја не го фатив времето на Кајгана кога имало Репутација. Ај сеа шетај малце.

  Колку треба да си патетичен за да измислуваш ствари бе еј, ти си за психијатриско лечење.
   
 9. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  А и добро лажеш
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 10. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  http://forum.kajgana.com/threads/Драга-Кајгана.36778/page-914#post-4355131

  Пост напишан на 25 август.

  http://forum.kajgana.com/threads/Факти-за-форумџии.29355/page-18#post-4232212

  Уште еден пост напишан на 30 јуни.

  Еве ја мојата дата на регистрација на Кајгана

  Член од: 25 ноември 2011

  Ајде сега запали го компјутерот и најди ги пораките. Ама пред тоа уклучи си Психијатриска болница Бардовци пошто имаш тешки психички проблеми.

  Ама не си ти крив, јас сум глуп пошто се замарам со тешки психо-случаи како тебе.
  Јас прекинувам тука да не ја упропастувам темата пошто не заслужува преписки со умноболни луѓе.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: