GSM Forum - Апел

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од GoRRaN, 17 ное 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Дајте ве молам една тема коректна да има без препукавања, аман те веќе...

  За идни модератори ке има јавно и транспарентно гласање како што е најнормално..

  Ќе направам еден исклучок и ке го поставам vonuzu за модератор, пошто човекот ептен заслужува и е коректен и редовен, дали само ке сака да се нафати...
   
 2. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Не трескај глупости и не шири невистини бе.
  --- надополнето: 23 октомври 2014 во 23:16 ---
  И не треба да брише... Јавно треба да ве напише човек со јузернејм за да знаат СИТЕ кој го упропастува цел форум.
   
  Изменето од модератор: 25 јан 2015
 3. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Невистини а ? Па ја поради тебе избегав од кајгана и еден куп други безврска даваше негативни поени ми пракаа и пораки членови кој си ги казнувал безврска
   
 4. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Знам, цела кајгана плака од него им изиграва шериф таму

  Sent from my Nexus 5
   
  На haCk0r му/ѝ се допаѓа ова.
 5. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  И во телекабел изигравеше шериф па го избркаа а башка мене и ми се подобри интернетот од кога стеал не е во телекабел :pos:
   
  На Misko6000, Ace и RagingDemon им се допаѓа ова.
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  И во оваа тема покажувате кој е и што е ...
   
  Ilija, KakoDaNe, krale и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Toa e тоа..
   
 8. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Реално Гајче за Супер модератор плус бамбуле админ торте супер модератор и ке биде таман од стеал може само негативни поени да добиваме ако не се слагаме со него :)
   
  На OLI-HAUG и RagingDemon им се допаѓа ова.
 9. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Признавам дека не сум активен во бришење и следење/модерирање зошто не планирам да ги читам препукувањата
  и препукано ми е од тоа, едно време имаш нерви ама ќе ти се смачи, на секого така и само се менуваат членовите/супермодераторите/модераторите ...
   
 10. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
  На Гајче и минатиот пат му беше понудено не се нафаќа човекот и го разбирам зошто
  +1
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: