GSM Forum - Апел

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од GoRRaN, 17 ное 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Па дај ќе отвориме друг и ако газдата не се замара - чао пријатно. Јас не гледам друго решение.
  Ќе привлечеме членови од тука, од Кајгана и тоа е тоа. Со ваков пристап напорно е да се чита цел форум од тролови, најискрено.
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Ке прочита Бошко, па би требало да каже што и како мисли....
   
 3. dino_bt

  dino_bt Искусен член

  Член од:
  30 дек 2011
  Мислења:
  743
  Допаѓања:
  805
  Поени од трофеи:
  158
  Како шо предложи некој погоре неколку неселективни банови ќе решат голем проблем на форумов.

  И ќе нагласам неселективни пошто во секој мајтап има пола вистина (да за крале мислам).
  Bumblebee имаме и другпат за ова дебатирано ти како модератор треба да ги надминиш сопствените интереси како попуст за телефон, фаној на ист бренд и слично.

  Нормално е најголема кривица да има кај најодговорните т.е. модераторите.
   
 4. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Пренеси му да не дозволи да се урне се. Ако не сака он да се замара има други што сакаат, а тој пак би бил главен.
   
 5. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Не сакам да бидам that guy ама... Крале не бил проблемот (добро ајде ок е ова сите сме тука некаде ама крале е екстремизам) и крале признавал кога грешел. Е добро ајде и мрморецот ја виткаше чоколадата...
   
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Пак почнувате и во оваа тема...Незнам што да кажам..
   
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Не лупај глупости.
   
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Еве правам некои напори да добијам повеќе привилеги а може и админ, деновиве, ако добијам, ке има гласање за нови модератори, ке се средат подфорумите,за некој период ке ги апдејтирам плагините и сл...

  Јас прв за модератор и без гласање ке го ставам vonuzu...
   
 9. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Не бриши бумбуле, нека видат сите кои сме ние што сме биле за бан според епл фанатикот стелт и кој бил светецот што не тролал и признавал грешки.

  Sent from my Nexus 5
   
  На haCk0r му/ѝ се допаѓа ова.
 10. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Стелт ако биде модератор рачунајте дека форумов нема да постои како што ја умре кајгана во мрежи за безврска им делел негативни поени момакот еден куп се имаат пожалено

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: