Google Play Store проблем

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од ilche11, 5 мар 2013.

 1. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  dasd.jpg
  --- надополнето: Mar 9, 2013 5:57 PM ---
  EROOORRR
   
 2. dulemilosevski

  dulemilosevski Активен Член

  Член од:
  27 апр 2011
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
  ПРОБАЈ ПАК но првин намести го оваа значи приклучиго уклучен и ке ти ја појави првата слика па наместиго па стисни флаш и остали работи
  --- надополнето: Mar 9, 2013 6:25 PM ---
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


  АКО НЕЈКЕ ПРОБАЈ СО ОВООЈ РОМ http://www.mediafire.com/?4qy6vd4ndbfy8wy
   
  На ilche11 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  Job done:!!!: Без проблем се инсталира, да видам дали е во ред со google store, и дали ќе можи сега да ставам 4.0.4
   
 4. dulemilosevski

  dulemilosevski Активен Член

  Член од:
  27 апр 2011
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
  eve ti isc 4.0.4 ako nt e kako so treba so ista postapka vratise na gb
   
 5. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  Океј, брату фалати многу, кажувај што да те частам сега ?
   
 6. dulemilosevski

  dulemilosevski Активен Член

  Член од:
  27 апр 2011
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
  Хаха ништо не треба мило мие што ти помогнав позз


  Sent from my LT30p using Tapatalk 2
   
  На ilche11 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  го средив , 4.0.4 снимив благодарение на Дуле, сега за сега не гледам никаков баг ако нешто има го враќам на 2.3.4 ... Фала ти Дуле уште еднаш
   
  На dulemilosevski му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: