Google Play Store проблем

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од ilche11, 5 мар 2013.

 1. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
 2. dulemilosevski

  dulemilosevski Активен Член

  Член од:
  27 апр 2011
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
  aman be strav golem decko sii nisto nema da zaebe eve ti redosled

  1. Cekor
  2. Cekor

  ako se resis da go otklucis bootloderot ke ti pokazam kako da intaliras kastom rom koe donesen skoro do skoro da nema bag (stok rom so mnogu modifikacii)
   
 3. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  јас да почекам да пуштат преку Sony PC COmpanion и да му направам еден апдејт, друго не се нафаќам да прам да не го брикнам телефонот .... едвај пари најдов да го земам па сега да го заебам ...
  --- надополнето: 6 март 2013 во 16:46 ---
  само незнам дали ќе пуштат моментално вика дека немало софтвер за него
   
 4. dulemilosevski

  dulemilosevski Активен Член

  Член од:
  27 апр 2011
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
  aj vidi sto verzija imas momentalno
   
 5. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  2.3.3
  --- надополнето: 6 март 2013 во 16:54 ---
  2.3.3
  --- надополнето: 6 март 2013 во 16:55 ---
  знам дека имаше за 4.0.4 апдејт , ама како што знам имаше баг со вифито и сега му е повлечен и дали ќе пуштат пак не сум сигурен .... ај ако сакаш дај ми број да те прашам нешто пиши ми во приватна порака
   
 6. dulemilosevski

  dulemilosevski Активен Член

  Член од:
  27 апр 2011
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
 7. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  ама кога ќе го врзам на пц компанион ми вика you have the latest software for this device
  --- надополнето: Mar 7, 2013 5:07 PM ---
  Untitled.jpg
   
 8. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Е добро бе, вајп дата не ли може да го среди тоа?

  Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
   
 9. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  ???? подетално што е тоа ?
  --- надополнето: Mar 7, 2013 5:44 PM ---
  луѓе давајте туторијали се од почеток што треба да се направи се решив да почнам се што треба , или џа или бу , би ве замолил за помош
  --- надополнето: Mar 7, 2013 5:49 PM ---
  ах уште еднаш што ќе купам половен телефон
  --- надополнето: Mar 7, 2013 5:49 PM ---
  :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
   
 10. dulemilosevski

  dulemilosevski Активен Член

  Член од:
  27 апр 2011
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
  ne mozes da napravis update bidejki izlea ti e otklucen bootloderot i nee do telefonot samo malce e zeznata :D softverot ali so mala muka se se pravii
   

Сподели преку: