Global_cfg

Дискусија во форумот 'iGO' започната од AtoM-AnT, 7 дек 2013.

 1. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208
  Во оваа тема ќе ги наоѓате најновите Global_cfg фајлови, секое ново издание ќе биде постирано овде.

  Начинот на инсталирање е многу едноставен, го симнувате новиот Global_cfg фајл и го заменувате со стариот.

  Download Global_cfg 359129

  Password: gsmmacedonia
   
  На supermen му/ѝ се допаѓа ова.
 2. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  Нејќе :-( Барем не за беспари и без регистрација.
  После капчата само дреме.
   
 3. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208
  Ќе бидеш поупорен, мора да сака затоа што многумина веќе го имаат даунлодирано.

  Sent from my HTC One using Tapatalk
   
 4. supermen

  supermen Познат Член

  Член од:
  24 мар 2008
  Мислења:
  1.126
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  113
  За што е фалјов?
   
 5. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208

  Sent from my HTC One using Tapatalk
   

  Прикачени податотеки:

  На supermen му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kevin

  Kevin Нов член

  Член од:
  1 сеп 2012
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Page not found
   
 7. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208
  Сега ќе го аплоудирам повторно.

  Sent from my HTC One using Tapatalk
   
 8. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208
  Серверот беше паднат, сега е се во ред.

  Sent from my HTC One using Tapatalk
   
 9. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8
 10. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208
  Најновиот Global_cfg ќе го најдете во првиот пост.
   

Сподели преку: