Gift For Friends Комплет скоцкана 2018.Q1

Дискусија во форумот 'iGO' започната од kiredelev, 23 мај 2018.

 1. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8

  Прикачени податотеки:

  На Staned му/ѝ се допаѓа ова.
 2. BOBI2006

  BOBI2006 Член

  Член од:
  26 јан 2009
  Мислења:
  154
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
 3. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8
  На omegamk и ViRuS им се допаѓа ова.
 4. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  што има тука “скоцкано“ ???
   
 5. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
 6. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  iGo Primo е ова?
  Кој квартал се мапите, и дали е Trucker Edition?
  Чекам одговор...
   

Сподели преку: