НОВО Gboard тастатура од Гугл за ИОС

Дискусија во форумот 'iOS' започната од zokimk, 12 мај 2016.

 1. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.274
  Допаѓања:
  2.803
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Флекси тастатурата е океј ама заебава, некогаш знае да не се појави туку си се враќа стандардната од епл пример во фб месенџер да речеме со една личност кога пишуваш си е флекси идеш во друга порака се појавува стандардната, иако ми е наместено се и full acces и се.
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Флекси ми се свиѓа ама кириличната е ужас ..

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   

Сподели преку: