Garmin muvi 255W

Дискусија во форумот 'Останати софтвери за навигација' започната од vasico, 29 мај 2018.

 1. vasico

  vasico Нов член

  Член од:
  5 фев 2013
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  ова е стара навигација,дали можам да најдам понови карти да ги сменам?
   

Сподели преку: