Garmin Mobile XT 5.00.0 за UIQ3

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 10 дек 2008.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Доволно е во една тема да прашаш, па ако знаеме сигурно ќе добиеш одговор.
   
 2. zlatko12

  zlatko12 Нов член

  Член од:
  26 авг 2010
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  dali mozam na nokia 6650 d da instaliram GARMIN
   
 3. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Прашај тука. Тотално си ја утнал темата.
   

Сподели преку: