Galaxy Note 4 Клуб!

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од Alexx, 25 дек 2014.

 1. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.433
  Допаѓања:
  2.088
  Поени од трофеи:
  208
  Во компјутер, конвертирај го цел фирмвер и мавни флеш
   
  На gug1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tomislav96

  Tomislav96 Искусен член

  Член од:
  10 фев 2013
  Мислења:
  864
  Допаѓања:
  764
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Galaxy Note 4 & S7
  РОМ/Верзија:
  TouchWiz Marshmallow
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Јас се подновив, а вие? :D
   
  На Dzepar и goran им се допаѓа ова.
 3. Kukata096

  Kukata096 Нов член

  Член од:
  17 мај 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Samsung
  РОМ/Верзија:
  G900P
   

Сподели преку: