Flappy Bird рекорди...

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од krale, 11 фев 2014.

 1. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  147 ;)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.505
  Допаѓања:
  2.581
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  3


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.505
  Допаѓања:
  2.581
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Се гледа кој е со документ.... :))


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Шшш кјути бе го заебавам крале марко...

  Пс: 9 имам

  А за со документ тој што ја отворил темава излеа :rolf::pos:


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 6. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Немаш ЖИВОТ! Дајте принт скрин, вака можам да се фалам и јас дека 555 имам :)
  --- надополнето: 11 февруари 2014 во 11:20 ---
  За тие што ја немаат инсталирано и немаат прилика, се што ви треба е:
  1. http://www.4shared.com/file/dBM_fqs_ce/iTools.html?
  2. http://www.4shared.com/mobile/k4q-o_HXba/Flappy_Bird_v12_.html?
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 7. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.536
  Допаѓања:
  877
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  незнам зашто ви е интересна играва. Ја играв 5 мин се изнервирав и ја избришав.

  Иначе 5 ми е рекордот.
   
  На stefan_mkd му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
 9. milcevmartin

  milcevmartin Активен Член

  Член од:
  9 јан 2013
  Мислења:
  468
  Допаѓања:
  214
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  iPhone 6
  uploadfromtaptalk1392114810651.jpg

  Sent from my WM8850-mid using Tapatalk
   
 10. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  ccc полека... прочитај го постот погоре:confused:
  --- надополнето: 11 февруари 2014 во 11:59 ---
  [​IMG]
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: