Facebook Fan page - GSM Macedonia

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 13 окт 2010.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Од пред 1 недела направивме и Fan page на Facebook за GSM Macedonia, па ајде да собереме што повеќе фанови:)
  Сите што сакаат би било убаво да станат фанови, а уште поубаво би било кога и би поканиле ваши пријатели со што би собрале уште повеќе фанови:)

  http://www.facebook.com/GSM.mk
   
 2. мила

  мила Активен Член

  Член од:
  12 апр 2010
  Мислења:
  282
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  28
  поканети... дури ја барав скриптата за да ги поканам сите од еднаш...that's a first:)
   
 3. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Кај мене не функционира таа скрипта, исто и кај некои другари што им дадов да пробаат. Изгледа го средиле кодот да не може да го манипулираат такви скрипти:)

  Кај тебе да не проработе случајно?
   
 4. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Оваа скрипта работи:
  Код:
  javascript:fs.select_all()
  Знаете како да ја користите претпоставувам
   
 5. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Кхммм ми изгледа дека работи, само немам баш останато пријатели за поканување, така да поканувајте што повеќе:)
   
 6. martin_machi

  martin_machi Нов член

  Член од:
  20 сеп 2009
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  0
  супер.
  сеа ке поканам едно 1400. :))
   
  На Jane му/ѝ се допаѓа ова.
 7. leopardmk

  leopardmk Член

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  18
  Не работи скриптата кај мене ни на хроум ни на мозила.. дајте помош да ги поканам и моите пријатели
   
 8. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
 9. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Се снајде со линкот на Сталкер?
   
 10. leopardmk

  leopardmk Член

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  18
  Да конечно се снајдов :) Фала
   

Сподели преку: