evasi0n7 - iOS 7.x Jailbreak

Дискусија во форумот 'iOS' започната од Derrick Rose, 22 дек 2013.

 1. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.757
  Допаѓања:
  1.335
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Ќе пробам а ако не сака тогаш ќе одам на иос 8 ама нема да се брзам се додека не кажуваа каков е новиот 8.1 ?


  Sent from my iPhone 5S using Tapatalk
   

Сподели преку: