Europe HERE 2020 Q2

Дискусија во форумот 'iGO' започната од Veleso, 17 авг 2020.

 1. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  8
  Дава порака дека не ги препознава лиценците. Доколку некој најде други лиценци би ве замолил да ги постирате а доколку јас најдам, јас ќе ги ставам.

  magnet:?xt=urn:btih:hcf376ewoqsuy3ggnnbixhvq3rkhqscd
   
  Последна промена: 17 авг 2020
  На Staned му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Staned

  Staned Член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
  Кај мене ја прочита лиценцаца и функционира.
   
  На Veleso му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  8
  Блазесити, кај мене несака да проработи. Незнам каде грешам.
   
 4. Staned

  Staned Член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
  Фолдерот со лиценците не треба да ти е во ’’content’’, туку во Иго фолдрот!
   

Сподели преку: