Elerphone P6000

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од petar_staff, 25 сеп 2015.

 1. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  28
  Vredi ili ne za 100 evra?

  Sent from my LG-D390n using Tapatalk
   
 2. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  За таа цена нема подобро. Ако можеш да доплатиш за M2 Note ти е подобра опција.
   
 3. X1ko

  X1ko Член

  Член од:
  3 јун 2013
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  71
  Поени од трофеи:
  18
  Jas prodavam Elephone p7000 za 8000
  a imam elephone p6000 ama touchot ne mu raboti
   
  Последна промена: 20 мар 2016

Сподели преку: