Desktop / Laptop генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од 995user, 12 јан 2017.

 1. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.203
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  На zokimk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.203
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  На DigitalDreamer и RagingDemon им се допаѓа ова.

Сподели преку: