Desire 610 се рестартира сам

Дискусија во форумот 'HTC' започната од христијан, 8 ное 2016.

 1. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Зошто? Само прашувам за хтц 620 истиот случај како темава ?За да не морам да отворам нова тема.


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 2. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Па пошто никој не успеа да го направи.. :)
  Мислењето ми е дека телефонот отиде у канта, не си ме разбрал баш изгледа.. :)
   
 3. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Пу'јзик, а барем да знам што би можел да е проблемот??


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   

Сподели преку: