Dekodiranje na Samsung GT-E1200M

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од zlategsm, 4 јун 2017.

 1. zlategsm

  zlategsm Член

  Член од:
  14 сеп 2008
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
 2. marchesk

  marchesk Познат Член

  Член од:
  17 сеп 2011
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  63
  Можеш сам да си го декодираш, прогуглај како е постапката.
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 3. zlategsm

  zlategsm Член

  Член од:
  14 сеп 2008
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Немам време за гуглање, има дечки што тоа си го работат. фала.
   
 4. marchesk

  marchesk Познат Член

  Член од:
  17 сеп 2011
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  63
  Тогаш плати некому повеќе од вредноста на телефонот за да прогугла наместо тебе. Еве и јас ти ја нудам таа услуга, за цена ПП. ;)
   
  На Noc 32 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.409
  Допаѓања:
  2.940
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Имајте предвид дека уредов е куалком :)
   
 6. zlategsm

  zlategsm Член

  Член од:
  14 сеп 2008
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Скапаница од форум. Ќе ми кажува куалком, иди сработи нешто не дреми на интернет , да не следиш најнови технологии па паметен се правиш.
   
 7. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  276
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
 8. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.142
  Допаѓања:
  1.617
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Хаха ах леле

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
 9. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.142
  Допаѓања:
  1.617
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Пред да треснеш нешто и за некого прво треба да се информираш кој што како!

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
 10. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.548
  Допаѓања:
  1.404
  Поени од трофеи:
  178
  Тастатура фраер си, се гледа дека немаш ништо напраено у животот...
   

Сподели преку: