D@v!d_P5yCh0™'s xTreme Loudness

Дискусија во форумот 'Туторијали и модување' започната од D@v!d_P5yCh0, 6 мај 2011.

 1. D@v!d_P5yCh0

  D@v!d_P5yCh0 Övëřçløçкëđ

  Член од:
  6 мај 2011
  Мислења:
  370
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  28
  Акустични драјвери за сите MONO SPEAKER телефони

  до 70 % зголемена јачина на звук

  WBXML фајлови во ifs/settings/acoustic

  DOWNLOAD


   
  На Alfa Mobil Team и Jane им се допаѓа ова.
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.485
  Допаѓања:
  2.973
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Биди во иднина подетален со темите :) Некој може да си помисли "баш" за сите :)
   
 3. D@v!d_P5yCh0

  D@v!d_P5yCh0 Övëřçløçкëđ

  Член од:
  6 мај 2011
  Мислења:
  370
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  28
  epa bash za site mono speaker telefoni e ;)
  testirano na:W705,W905, W715 G705, c510
   

Сподели преку: