CUBOT Zorro 001 или HD DOOGEE X5 Pro

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од MI6, 4 фев 2016.

 1. MI6

  MI6 Член

  Член од:
  1 јул 2012
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
 2. sasopata

  sasopata Член

  Член од:
  27 апр 2008
  Мислења:
  164
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  18
  Види си спецификации на www.devicespecifications.com, внимавај на кеш меморија, колку поголема - подобро.

  Sent from my Mi-4c using Tapatalk
   
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: