Coreplayer 1.2.5 за UIQ3

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 10 дек 2008.

 1. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Хехе рускиов ви тргна еј... :)

  Бај д веј плеерчето у верзија 1.30 е гром... Си користи сопствен streaming engline/protocol као сакате... :) За разлика од 1.2.5 што го користи оној од Online Media Viewer апликацијата од телефонот па често доаѓаше до сецкање и слично... У секој случај 1.30 RULEZ :D
   
 2. stefanovski

  stefanovski Нов член

  Член од:
  25 дек 2008
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Ej dajte Core player za Nokia E-65 za symbian s60 v3 i.t. inaku odlicen player
   
 3. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Пиши во оваа тема. Таа е за побарување симбијан S60 апликации.
   
 4. Удбаш

  Удбаш Нов член

  Член од:
  7 фев 2011
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Линковите се мртви.Ке може нови??
   

Сподели преку: