Coreplayer 1.2.5 за UIQ3

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 10 дек 2008.

 1. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
 2. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Да, фалеше ова... Истово може и со Widgets Dashboard од П220 (беибеи)... Нормално, ако успее некој да го извади од тој фирмвер... Исто може и со Opera 9.5 - Opera Widgets. :)

  Тестирано... Работи. :)
   
 3. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
 4. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  брат, ако не те мрзи ай закачи го у пост :D

  (знам, напиням!)
   
 5. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  абе не знам у 2 архиви да го поделам :$
   
 6. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  ништо онда, уживай ;)
   
 7. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  офф-топик: Калидус - русинот :pos:
   
 8. Communicator

  Communicator Познат Член

  Член од:
  11 сеп 2008
  Мислења:
  1.462
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  63
  Брат добро ти оди со рускиов јазик.....подобро од мене ги знаеш буквиве....:pos::pos::pos:
   
 9. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  за Майка Россия! :D

  чекай, ти не си видел никот твой на руски ...ДЮАЛ Кор :D;)

  од мал иам мерак руски да научам :D

  p.s. морам да се снаогям нели ;)
   
 10. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  љољ ! ама е шкљ :НеареН:

  p.s. доста се офф-топициве за рускиот йазик
   

Сподели преку: