coolpad e560

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од vg26, 15 фев 2016.

 1. vg26

  vg26 Нов член

  Член од:
  24 дек 2015
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  3
  Coolpad e560 не можи да се стартова само логото седи не можи ни фактори ресет. Помош?
   
 2. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.024
  Допаѓања:
  1.503
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Исти прoблем имaв нa исти телфoн,oдвaј гo решив,кaтaстрoфa oд телефoн е,без нaвредa,прoбaј дa влезеш вo рикaвaри Volime up +power aкo влези дoбрo ке е и ке му нaпрaвиш oд тaму ресет.

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
 3. vg26

  vg26 Нов член

  Член од:
  24 дек 2015
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  3
  фала за одговорот, инаку сам се напрај :) што го потврдува твоето мислење за телефонот
   
  Последна промена: 16 фев 2016

Сподели преку: