C на македонски

Дискусија во форумот 'Е-Книги' започната од Ивана, 2 јул 2008.

 1. AleksandarT

  AleksandarT Нов член

  Член од:
  19 јул 2008
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  3
  linkot ne raboti
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  Ја качив книгата на форум директно да може да ја симнете.
   
 3. nekojsi

  nekojsi Нов член

  Член од:
  27 јун 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  fiksen
  Извините што ја вајскреснувам темата, ама 3 дена утепав за да го средам фонтот, никако не можам, имено командите и резервираните зборчиеа ми се прикажуваат на ќирилица, како да направам да ми се прикажуваат на латиница ? Фала и извинете упте еднаш.
  Исто така фала и за книгата.
   

Сподели преку: