C на македонски

Дискусија во форумот 'Е-Книги' започната од Ивана, 2 јул 2008.

 1. Ивана

  Ивана Нов член

  Член од:
  8 мар 2008
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  0
  Автор: Драган Михајловски, Симе Арсеновски
  Големина: 697KB
  Страници: 147

  Pass: www.gsmmkd.com
   

  Прикачени податотеки:

  На rozemath му/ѝ се допаѓа ова.
 2. phoner

  phoner Член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  353
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  Автор: Симе Арсеновски
  Големина: 697KB
  Страници: 147


  ivana aj te molam popravi go avtorot...ne e tocen...ja imam knigata...od mojot profesor e....Драган Михајлов
   
  На rozemath му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ивана

  Ивана Нов член

  Член од:
  8 мар 2008
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  0
  Од Драган нели е Ц++ ?
   
 4. phoner

  phoner Член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  353
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  izvidni moja greska


  Драган Михајлов, Симе Арсеновски, “Програмски јазик Ц – низ примери”,

  Зоран Гацовски, Драган Михајлов, Симе Арсеновски, Структурно програмирање,


  dvajcata ja pisuvale

  neznam....ja nemam taa....
   
 5. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Дебелиот?
   
 6. phoner

  phoner Член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  353
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  твојот бивш професор
   
 7. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Фала за книгава ;)
   
 8. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Срце човек е само шо малку се зеза :)

  треба со чорбев да го зезаме повеќе :)
   
 9. phoner

  phoner Член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  353
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  хаха..еден од група му вика...Професоре кога ке давате семинарски.....а Драган....Ке даваме на убави само.....а ти како што гледам нема да можеш да земеш.....хахаха
   
 10. Ивана

  Ивана Нов член

  Член од:
  8 мар 2008
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  0
  :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
   

Сподели преку: