Bluetooth адаптер за во кола

Дискусија во форумот 'Дополнителна опрема' започната од D_NazGUL, 12 фев 2014.

 1. D_NazGUL

  D_NazGUL Член

  Член од:
  13 апр 2009
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  18
  Ми треба HANDYADAPTER за VW за Sasmung Galaxy S3.

  adapter.JPG
   

Сподели преку: