Blackberry 9790

Дискусија во форумот 'BlackBerry' започната од gavrilovski, 24 фев 2013.

 1. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.643
  Допаѓања:
  1.179
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  T-mobile?
   
 2. dedicateda7xfan

  dedicateda7xfan Член

  Член од:
  3 фев 2012
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  8
  One. Значи до нив е.
   
 3. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.643
  Допаѓања:
  1.179
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Додека бев корисник на Т знаеше да прави така и кај мене.Кај Оне до сега никогаш не ми се случило.Не би требало да ти прави така.
  Јави се во Оне и пожали се дека ти се случува тоа.Пред се ако си сигурна дека се е во ред со телефонот.Евентуално ако имаш начин тестирај го некој период со друга картичка.
   
  На dedicateda7xfan му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: