Baram SE W995

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од darjanad, 13 мар 2013.

 1. darjanad

  darjanad Нов член

  Член од:
  1 мај 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Zdravo, dali ima nekoj sto prodava sony ericsson w995, pristojno socuvan ?
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  До колку пари даваш па ако излезе некој да ти кажам
   
 3. Untouchable007

  Untouchable007 Активен Член

  Член од:
  24 ное 2011
  Мислења:
  698
  Допаѓања:
  151
  Поени од трофеи:
  43
  Јас имам. Ако си заинтересиран пиши по ПП.
   
 4. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  каков е по боја и колку кеш ?
   
 5. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  што направи другар, го слика ??
   

Сподели преку: