Asus генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од 995user, 9 јан 2017.

 1. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.203
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
 2. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.203
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
 3. dino_bt

  dino_bt Искусен член

  Член од:
  30 дек 2011
  Мислења:
  743
  Допаѓања:
  805
  Поени од трофеи:
  158
  Не би се сложил баш за ова, мислам за таа цена има подобри опции меѓу кинеските производители.
   
 4. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.203
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  Toчно, сакав на кратко да објаснам во која класа припаѓа уредот.
   

Сподели преку: