Apple Watch

Дискусија во форумот 'Apple' започната од krale, 28 дек 2012.

 1. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.673
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Не се согласувам за ајпад аер 2 напротив перфекција е, и да не правиме оф-топик ,но се согласувам за фрик фан-бој што купуваат apple watch кога за истите пари може да се купи далеку подобар швајцарски часовник ;)


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
  На dino_bt му/ѝ се допаѓа ова.
 2. naumdb

  naumdb Познат Член

  Член од:
  29 ное 2008
  Мислења:
  596
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  63
  И јас мислам дека iPad Air 2 е перфекција од секоја гледна точка... ама секој си има свој вкус.
   
 3. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Не е перфекција во однос на Батеријата само...


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 4. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  да али тие што ги спомна коштаат богатство,према грачката ајвоч

  Sent from my SM-A800F using Tapatalk
   
 5. dragan0612

  dragan0612 Нов член

  Член од:
  8 ное 2020
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Здраво, дали некој знае начин на кој може да ги активирам ecg i blood oxygen опциите на apple watch 6 саатот во македонија. Знам дека се забранети во државава и нема одобрение. Но случајно да знае некој како може да се активраат од мк. Благодарам
   
 6. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.673
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Не мора такво богатство ,еве да кажеме цената на ајвоч и со таа истата вредност горе/доле плус со доплата имаш асален часовник на пример черути,ХугоБос итн и 10 години и повеќе ќе трае

  Sent from my SM-T720 using Tapatalk
   

Сподели преку: