Android O

Дискусија во форумот 'Android' започната од DigitalDreamer, 23 мар 2017.

 1. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.879
  Допаѓања:
  2.432
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Излезе и dev preview на новата Андроид верзија.
  Новини повеќе во бекенд ама и во нотификации на локскрин, снуз нотификации, фенг шуи у сетинзите...

   
  На Bumblebee, zokimk, Dzepar и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: