Android 4.4.2 kit kat za lg g3

Дискусија во форумот 'Android' започната од jovce27, 4 ное 2018.

 1. jovce27

  jovce27 Член

  Член од:
  3 апр 2012
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Некој линк за симнување?
   
 2. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.163
  Допаѓања:
  1.627
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Види на xda ги има колку да сакаш.

  Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
   
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  кој модел поточно на G3 и дали ти е битен пакетот и костимизацијата/брендингот? И преку што сакаш да го флешуваш
   

Сподели преку: