НОВО alcatel pixl 4

Дискусија во форумот 'Alcatel' започната од Iphone help, 10 јул 2017.

 1. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  521
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  здраво на сите
  Имам проблем со алкател пиксл 4, после рестарт ми бара да го пишам последниот меил и пасворд што го имам користено. Го пишувам и ми вика unable to sign in due to a recent password change. please try to sign in again 24 hours after the password change was performed. знаете ли го решението на проблемот?
   
 2. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Почекај 24 часа и пробај пак.
   
 3. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  521
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Проба така не бива.. најде туторијал на yt и оправи го фала мн
   
 4. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  се продаваат батерии за овој модел?
   

Сподели преку: