сони ериксон live with walkman wt19

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од petar_staff, 30 сеп 2013.

 1. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  28
  здраво имам сони ериксон live with walkman wt19,многу малку ми држе батерија и кога го ставам на полнач ми покажува дека е полн 50% и кога е полн 30-40% ми пага на 1%,ако се разбира некој нека помага.поздрав
   

Сподели преку: