продажба и откуп на мобилни телефони - албертино

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од albertino, 4 јан 2015.

 1. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  PRODAVAM
  =>alcatel pop d5 - 2.600den
  =>Samsung S6 Edge LIVE DEMO - 8.500den rasipan za delovi
  =>LG G3 - D855 White - 9.000den
  =>samsung e5 duos - 7.000den
   
 2. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  ОТКУП НА ИСПРАВНИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
   
 3. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  PRODAVAM
  =>alcatel pop d5 - 2.600den
  =>alcatel pixi 4 5 - 2.600den
  =>MotorolaMoto C 4G - 5.000den
   
 4. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  PRODAVAM
  =>alcatel pop d5 - 2.500den
  =>alcatel pixi 4 5" - 2.500den
  =>MotorolaMoto C 4G - 5.000den
  =>Sony Xperia Z3 - 8.000den
  >=Samsung S3 NEO i9301i - 6.500den
  =>LG G3 - D855 White - 8.000den
  =>samsung e5 duos - 7.000den
   
 5. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  PRODAVAM - NEMENUVAM
  =>alcatel pop d5 - 2.000den
  =>alcatel pixi 4 5" - 2.500den
  =>Motorola Moto C 4G - 5.000den
  =>LG G2 Mini 4G - 4.000den
  =>Samsung S7 EDGE gold 32gb (so osteten ekran) - 180eu
  =>DIGITALEN CASOVNIK SO SKRIENA KAMERA - 2.000den
   
 6. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  SAMSUNG GALAXY TAB 4 sm-t235 (so izgorena ploca) - 1.500den
   
 7. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  ponudete mobilni do 3.000den
   
 8. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  КУПУВАМ МОБИЛЕН СО ГАРАНЦИЈА ДО 4.000ДЕН САМО СКОПЈЕ
   
 9. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  prodavam - nemenuvam - cenite se fiksni
  1.iphone 4 zadelovi - 1.500den
  2.iphone 6s - 16.000den
  3.samsung galaxy s6 32g gold - 10.500den
  4.samsung galaxy s4 i9505 - 4500den
  5.lg g2 mini - 3.000den
   
 10. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  понудете мобилен пензионерски со големи бројки
   

Сподели преку: