проблем со Wi-Fi на X10 mini

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson Xperia [X10-mini-pro]' започната од the, 2 сеп 2011.

 1. the

  the Член

  Член од:
  11 сеп 2010
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Не можам да користам Wi-Fi на телефонот, кога се конектирам на некоја мрежа не ми отвора ништо (мрежата работи бидејќи и од PC-то сум на истата мрежа).
  Исто така веднаш штом ќе се конектирам на некоја Wi-Fi мрежа започнува симнување на 4sq и е на 31%
   

Сподели преку: