купувам Blackberry q10

Дискусија во форумот 'Канта' започната од conspiracy, 30 јан 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. conspiracy

  conspiracy Нов член

  Член од:
  18 јун 2009
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Прочитај ги правилата пред да поставиш оглас

  Едитирано:
  haCk0r
   
  Изменето од модератор: 30 јан 2015
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  8.187
  Допаѓања:
  8.316
  Поени од трофеи:
  258
  Побрзај оди на gsm.mk направи оглад дека "купуваш" и стави линк од огласот тука на темава,
  во спротивно модераторите ќе бидат принудени да ја заклучат/избришат темата/постот.

  Sent from my MX4 using Tapatalk
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: