купувам телефон на преклоп со камера

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од marambo, 1 апр 2017.

 1. marambo

  marambo Нов член

  Член од:
  30 апр 2013
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  обичен телефон на преклоп, да биде со камера. не е важно каква е камерата, колку е стар телефонот, само да биде сочуван.
   
 2. стефанАјфон

  стефанАјфон Нов член

  Член од:
  16 мар 2013
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Kolku pari nudish jas imam ekstra socuvana nokia na preklopuvanje so kamera
   

Сподели преку: