боом тв

Дискусија во форумот 'Македонија и свет' започната од vlatko_1984, 9 апр 2014.

 1. vlatko_1984

  vlatko_1984 Член

  Член од:
  13 авг 2010
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  да не случајно некој птодава боом тв со далечинско идправно беЗ картучка има ли таков ако има пишете пп

  Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5020X using Tapatalk
   
 2. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.764
  Допаѓања:
  1.337
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Оди во ONE салон и купи си BOOM ТВ за 1000 денари еба го.

  Sent from my HTC One using Tapatalk
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.320
  Допаѓања:
  738
  Поени од трофеи:
  113
  Нема. Само со договор
   
 4. stavrov

  stavrov Активен Член

  Член од:
  19 окт 2009
  Мислења:
  450
  Допаѓања:
  61
  Поени од трофеи:
  28
  На vlatko_1984 и kirev им се допаѓа ова.
 5. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.320
  Допаѓања:
  738
  Поени од трофеи:
  113
  Тој е :)
   
 6. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.764
  Допаѓања:
  1.337
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Ете Ставров го најде,ете видиш се се наоѓа клкни му лајк :D
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 7. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  А што ќе ти е ова без договор?
   
 8. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.320
  Допаѓања:
  738
  Поени од трофеи:
  113
  Ваљда го рикнал неговото. Или за стар телевизор
   
  На vlatko_1984 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. vlatko_1984

  vlatko_1984 Член

  Член од:
  13 авг 2010
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  да рикна а во оне само далинското е 600 а треба да го вратам во исправна состојба и сега то ти е тоа
   
 10. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.133
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208
  Па во оне тие нафта не пијат. По сериски број им е запишано кој уред ти го дале
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: