Што ви се врти низ глава во моментов?

Дискусија во форумот 'Off topic теми' започната од Alexx, 27 дек 2014.

 1. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Ми фали колава. Нашата беше со иста боја како и оваа :)
  [​IMG]
   
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.
 2. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  153
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  и нашата исто :)
   
  На filipkir му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  [​IMG]

  [​IMG]

  Веќе се замислувам внатре со аутопилотот


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Noc 32, psyside и NikS им се допаѓа ова.
 4. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Ми се вртат 2 од 8те деверуши за кои шо играв стриптиз...
   
  На Pane-G, Noc 32 и Dzepar им се допаѓа ова.
 5. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  [​IMG]
   
  На Noc 32, daniell159, gug1 и уште 7 други им се допаѓа ова.
 6. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  У кој ќор сокак влегов.. :/
   
 7. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Кога ќе се пензионирам ваков телефон ќе си купам и од старост со тресење никогаш нема да се празни батеријата
  [​IMG]


  Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
   
  На AlexM, Dzepar, ivan88 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397
 9. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397
 10. ozelis

  ozelis Нов член

  Член од:
  3 јун 2020
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Размислувам за трговски компании и за избор на добра. Најдов неколку прегледи како овој http://www.forex-broker-rating.com/instaforex и сега барав искусни луѓе за да ме просветлат.
   

Сподели преку: