Што ви се врти низ глава во моментов?

Дискусија во форумот 'Off topic теми' започната од Alexx, 27 дек 2014.

 1. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Ваква тема нема мислам :D Може да постирате се и сешто :) Мене моментално

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Авантурист чоек сум :)
   
  Последна промена: 27 дек 2014
  На brzi82 и Torte Mobile им се допаѓа ова.
 2. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  [​IMG]
   
  На NikolANdruid, Pane-G, Dzepar и уште 8 други им се допаѓа ова.
 3. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Знаев дека хацкор вакво нешто ке постира...roflmao
   
  На Pane-G, haCk0r и Alexx им се допаѓа ова.
 4. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Исто исто

  [​IMG]

  [​IMG]

  :КуЉ: :D
   
  CeeTour, krale, haCk0r и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]
  [​IMG]

  мене ова ми се врти у глава деновиве уназад, се мислам да склопам вакво дуо...
   
  На OLI-HAUG и Alexx им се допаѓа ова.
 6. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  :cool:
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 7. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Пошто телефончево сеуште не постои, неможам да ставам слики од него. Ама деновиве постојано во главава ми се врти HTC Hima (HTC One M9). Ако навистина го направат со 1080р резолуција и снапдрагон 810 CPU како што се збори, телефонот ќе биде лудило.
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 8. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Вакво ми се врти последниве 2-3 дена, пред некој ден го видов еден модел постарото, па ми се разгоре желбата пак.. :D

  [​IMG]
   
  На Pane-G и Noc 32 им се допаѓа ова.
 9. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Само можеш да го гледаш...

  исто како и ова :D
  [​IMG]
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 10. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Последниве денови ми се врти ноте 3 у глава... :D

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
  На Dzepar и Torte Mobile им се допаѓа ова.

Сподели преку: