Шиаоми к20 Про

Дискусија во форумот 'Mi (Xiaomi)' започната од Kokoska234, 17 сеп 2019.

 1. Kokoska234

  Kokoska234 Член

  Член од:
  29 мај 2009
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Пријатели ќе ве молам за помош!
  Имам шиаоми к20 Про беше со Индија глобал ром па потоа го флешнав со Кина ром.
  Но кога го вратив на Индија глобал несвесно го затворив боотлоадерот.
  Сега ми кажува 30 дена да се отвори боотлоадерот но ме мрда седи така веќе 10 дена секој ден проверувам пишува уште 30.
  Ќе ве молам за совет
  Однапред ви благодарам
   

Сподели преку: