Хтц оне: Различна јачина на звук

Дискусија во форумот 'HTC One Series' започната од Nachevski, 3 дек 2013.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Дада, и плус е решен проблемот.. ама тоа е коа не читаат
   
 2. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.824
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  ^епа викате темите шо се игри да не ги воскреснуваат и слично, каде да билдат мислења, во „дискусиите“ што се одбивни?
   
 3. pornO_staR

  pornO_staR Претседател на ГСМ МК

  Член од:
  12 фев 2008
  Мислења:
  229
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  18
  abe ne ni vidov datum iskreno a vo toj podforum temata ne e na 10 strana i onaka kazav a za bildanje postovi haha ne sme deca... :)

  Sent from my HTC One using Tapatalk
   
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Ок, можеш само на кирилица да пишуваш во идинина, те гледам 2-3 последователни поста на латиница пишуваш..
   
 5. pornO_staR

  pornO_staR Претседател на ГСМ МК

  Член од:
  12 фев 2008
  Мислења:
  229
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  18
  Да бе немав кирилица на телефонов а нетот ми беше слаб неможев да симнам тастатура така да извинете за тоа се надевам нема да лапнам бан хахаха :)

  Sent from my HTC One using Tapatalk
   

Сподели преку: