Флет кабелче за Sony Ericsson Spiro

Дискусија во форумот 'Стари Sony и Ericsson модели' започната од CopE, 24 мај 2013.

 1. CopE

  CopE Активен Член

  Член од:
  18 јул 2009
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  28
  Ме интересира цена за флетчето ако може?
  Благодарам :)
   

Сподели преку: