Филмови на ајпад

Дискусија во форумот 'Apple' започната од Iphone help, 14 јан 2020.

 1. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  521
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Здраво сакам да прашам дали знаете некоја апликација за гледање на ОНЛАЈН филмови со превод, а тоа да не е симнување на филмот на пц и преку влц? Моментално гледам на гледалица, филматива, но не ми се допага тоа што многу реклами се вклучуваат додека да почне филмот, па во тек на филмот се вклучат повторно реклами и морам рефреш на страна. ми треба нешто поедноставно за користење.
   
 2. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Само HBO GO и Netflix ќе брка работа тие ги користам а најчесто на ХБО друго не ми текнува


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Iphone help му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Popcorn е бесплатен ако успееш да си го инсталираш :)
   
  На Iphone help му/ѝ се допаѓа ова.
 4. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.025
  Допаѓања:
  1.504
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Кажи му како не биди себичен:)

  Sent from my GM1910 using Tapatalk
   
  На Iphone help му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Па јас не сум се замарал да истерувам очи од телефон да гледам, али на ТВ имам. Еве еден туторијал.
  https://kubadownload.com/news/popcorn-time-ios
   

Сподели преку: