Фестивали што сте ги посетиле/би ги посетиле.

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од Josifosky, 3 окт 2015.

 1. Josifosky

  Josifosky Xiaomi Fan

  Член од:
  22 авг 2010
  Мислења:
  309
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  43
  Епа вака гледам нема тема околу фестиваливе ( генерална дискусија ).Мое лично искуство годинава прв пат бев на голем фестивал од светски ранг Ultra Europe организација журка топ се надевам следната година пак ќе појдам :) И нормално сакам да ги посетам Ultra Miami и Tomorrowland :)
  Вие кај сте биле што милслите за ваквите журки ?
   
  На Ace му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: