Струмица опен фестивал

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од vonuzu, 10 авг 2013.

 1. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.896
  Допаѓања:
  2.452
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Да бе, претходно на Суперхикс на сите шутки ме имаше фатено по снимките... :)
   
 2. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  [​IMG]

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  На krkac, DigitalDreamer, Dzepar и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Да се знае, петок, сабота и недела да не се минува низ плоштад. Од кај ги најдоа овие ни еден нема океј. :facepalm::facepalm:
   
 4. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.896
  Допаѓања:
  2.452
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  ^си одам само за Архангел и Стефановски, па после право фаќам колата и у Охрид на Продиџи.
   
  psyside, Dzepar, Ace и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: