Струмица опен фестивал

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од vonuzu, 10 авг 2013.

 1. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.896
  Допаѓања:
  2.452
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Има приватен смештај од илинден нагоре по чаршијата така ми кажаа едни другаре од скопје.
   
 2. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.896
  Допаѓања:
  2.452
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  [​IMG]
  Повелете флаери.
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Се е подготвено и од денес почнуваат концертите.

  Sent from my GT-I0000 using Tapatalk 4
   

  Прикачени податотеки:

 4. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  За тие што сакале да дојдат а неможеле. Еве еден клип од синока:
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 5. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Ајде повелете, Струмица Опен Фестивал 2015

  Sent from my G7 using Tapatalk
   
  На Dzepar и gug1 им се допаѓа ова.
 6. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Се шири муабет дека R3hab ќе го носеле, ако е точно ќе биде лудница.
   
 7. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 8. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my G7 using Tapatalk
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 9. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu


  Sent from my G7 using Tapatalk
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Фестивалот ке биде:
  [​IMG]

  Sent from my G7 using Tapatalk
   

Сподели преку: